Skąd pomysł na taki warsztat?
Mam w sobie ogrom wdzięczności za okazane mi przez Was zaufanie i wsparcie. W 20. roku mojej pracy z ludźmi wiem, że nie byłoby mnie tu, gdzie jestem teraz, gdyby nie Wy. To każda osoba, która mi zaufała i wzięła udział w organizowanych przeze mnie – stacjonarnie lub online – warsztacie, debacie czy wydarzeniu, przyczyniła się do poszerzania moich umiejętności i świadomości. To każdy z Was, kto polecił moją pracę trenerską i facylitacyjną, pomógł mi wytrwać w prowadzeniu firmy i działalności społecznej oraz dał mi wiarę w to, że moja praca ma sens. Dziękuję!
Dzięki Wam trafiam też na cudowne tropy potrzebne do osobistego i zawodowego rozwoju. Ludzie, książki, kursy, certyfikacje, praktyki w kolejnych dziedzinach i nowo poznane narzędzia wspierające procesy rozwojowe, specjaliści i ekspertki pomagają mi realizować kolejne zamierzenia i odważnie marzyć. Uwielbiam nasze wymiany i dziękuję Wam za nie.
Kiedy przygotowywałam materiały na tę stronę internetową, przeglądałam mnóstwo zdjęć, filmów, referencji i wracały do mnie dobre wspomnienia. Tym warsztatem chcę Wam podziękować za wszystko, czego wspólnie doświadczyliśmy.
Chcę też przyczynić się do popularyzacji tematu, który, mam wrażenie, jest zbyt mało obecny w polskiej kulturze, edukacji, pracy i codzienności – to temat wdzięczności.
Gdybyśmy częściej mówili, co w sobie wzajemnie cenimy, gdyby w szkołach i w organizacjach było więcej mowy o tym, jak dużym potencjałem dysponujemy my sami i otaczająca nas przestrzeń, mielibyśmy lepsze samopoczucie i większą motywację. A słupki naszego pozytywnego wpływu na świat mogłyby wreszcie strzelić w kosmos.
Do kogo kieruję zaproszenie?
Zapraszam każdego, z kim przecięły się moje drogi zawodowe, kto uczestniczył w moich szkoleniach i chce znów się ze mną spotkać. Jeśli tak jak ja uważasz temat wdzięczności i doceniania za ważny (dla zdrowia psychicznego, budowania kultury organizacyjnej, pomagający społecznościom rozkwitać) – wybierz termin i bądź ze mną!
Zapraszam bez względu na to, czy jesteś już mistrzynią/mistrzem doceniania i wdzięczności, czy dopiero się tego uczysz lub chcesz zacząć.
Program i korzyści
Jak będą wyglądały warsztaty? Będziemy ćwiczyć i wymieniać się pomysłami na praktykowanie wdzięczności, doceniania siebie i innych. Będziemy rozmawiać o ich wpływie na emocje, siłę sprawczą, motywację i inne aspekty naszego życia i pracy. Każdy warsztat będzie też, mam nadzieję, okazją do spotkania się z kimś, kto mnie lub Was inspiruje w tematach wdzięczności, doceniania, wyrażania zachwytu (bądźcie gotowi na niespodziewane, czujcie się zaproszeni do zgłaszania mi takich osób – z Polski i ze świata). Znacie mnie trochę, więc wiecie, że podczas warsztatu będzie miejsce na interakcje, gry, ćwiczenia, być może wchodzenie w role, obrazy z ciał i metafory jako wsparcie dla refleksji, praktykowania wdzięczności i doceniania w życiu.
Twoja obecność będzie dla mnie i innych osób uczestniczących bezcenna. Twój osobisty rozwój i dalsze praktykowanie wdzięczności, mniejsze lub większe, prywatne i szersze, będą nieocenione dla Twojego samopoczucia i mocy sprawczej. Wpłyniesz także w pozytywny sposób na osoby, które docenisz lub które zostaną docenione dzięki Tobie.
Warunki udziału
Planuję dwie edycje warsztatu dla dwóch różnych grup. Każdy warsztat odbędzie się na ZOOM, w czasie rzeczywistym, bez nagrywania i potrwa 2 godziny. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego proszę, wybierz jeden, najlepszy dla Ciebie termin.
Terminy do wyboru:
- 12 czerwca 2021, sobota, g. 11-13.00 (audio, w lesie)
- 18 czerwca 2021, g. 17-19.00 (wideo, przy komputerze)
Zarezerwuj miejsce wypełniając zamieszczony poniżej formularz. Jego wypełnienie oznacza chęć bycia obecnym i zaangażowanym (będzie to warsztat, nie podcast czy webinar). Pierwszy z warsztatów, sobotni, będzie mieć formę audio i odbędzie się outdoor – każda z osób uczestniczących, z niezbędnym sprzętem, będzie w swoim lokalnym lesie. Kolejny z warsztatów przeznaczony jest dla osób, które decydują się pracować z włączonymi kamerami przy komputerze.
Warsztat nie ma z góry ustalonej ceny i udział może być bezpłatny. Ty decydujesz.
Dobrowolne wpłaty na działania Fundacji Rozwoju DOBRE ŻYCIE będą miłe i bardzo pomocne. Z góry dziękujemy za każdą kwotę!
Konto: Fundacja Rozwoju „Dobre Życie”
Bank Nowy BFG S.A. 40 8642 1025 2008 2504 5576 0001
tytułem: darowizna na cele statutowe
The form you have selected does not exist.